flag Судова влада України

Єдиний Контакт-центр судової влади України 0-800-501-492

Інструкція про порядок відшкодування фактичних витрат на копіювання або друк документів, які надаються запитувачам інформації у Кремінському районному суду Луганської області

ІНСТРУКЦІЯ

            про порядок відшкодування фактичних витрат

на копіювання або друк документів, які надаються запитувачам інформації

        у Кремінському районному суді Луганської області

1. Ця Інструкція відповідно до статті 21 Закону України «Про доступ до публічної інформації» (далі – Закон), постанови Кабінету Міністрів України від 13 липня 2011року № 740 «Про затвердження граничних норм витрат на копіювання або друк документів, що надаються за запитом на інформацію» визначає порядок відшкодування фактичних витрат на копіювання або друк документів обсягом більше як 10 сторінок (починаючи з 11 сторінки), які надаються запитувачам інформації Кремінським районним судом Луганської області (далі – суд).

2. Відповідальна особа за організацію доступу до публічної інформації, що знаходиться у розпорядженні Кремінського районного суду Луганської області (далі – відповідальна особа), у разі необхідності здійснення копіювання або друку документів за запитом на інформацію обсягом більше як 10 сторінок, упродовж одного робочого дня з дати отримання запиту повідомляє службовою запискою Планово-фінансовий відділ бухгалтерського обліку та звітності Територіального управління Державної судової адміністрації України в Луганській області про кількість сторінок, їх формат, наявність в документах інформації з обмеженим доступом, що потребує її відокремлення, приховування тощо, тобто усіх послуг, які підлягають оплаті запитувачем, а також подає заявку на виписку рахунку для здійснення оплати витрат запитувачем інформації.

3. Планово-фінансовий відділ бухгалтерського обліку та звітності Територіального управління Державної судової адміністрації України в Луганській області на підставі отриманої заявки здійснює розрахунок фактичних витрат за складовими (додаток 1), оформляє рахунок за формою (додаток 2) та упродовж одного робочого дня, а у разі продовження строку на надання інформації протягом двох робочих днів, передає його відповідальній особі за організацію доступу до публічної інформації, що знаходиться у розпорядженні Кремінського районного суду Луганської області для надання його запитувачу інформації.

4. Сума відшкодування фактичних витрат має здійснюватися в межах граничних норм витрат на копіювання або друк документів, що надаються за запитом на інформацію, затверджених постановою Кабінету Міністрів України «Про затвердження граничних норм витрат на копіювання або друк документів, що надаються за запитом на інформацію» від 13 липня 2011року № 740.

5. Оплата рахунку на відшкодування фактичних витрат на копіювання або друк документів, що надаються за запитами на інформацію, здійснюється через установи банків чи відділення зв’язку за реквізитами, зазначеними в рахунку (додаток 2).

6. Після надходження коштів на відповідний рахунок від запитувача інформації,  Планово-фінансовий відділ бухгалтерського обліку та звітності Територіального управління Державної судової адміністрації України в Луганській області повідомляє службовою запискою відповідальну особу за організацію доступу до публічної інформації, що знаходиться у розпорядженні Кремінського райооного суду Луганської області, з зазначенням дати надходження коштів на відповідний рахунок.

7. Інформація надається запитувачу у строки визначені законодавством про доступ до публічної інформації.

8. Відповідь на запит на інформацію обсягом більше як 10 сторінок (починаючи з 11 сторінки) не надається у разі відмови запитувача від оплати витрат, пов’язаних із наданням такої відповіді.

Відмовою вважається ненадходження протягом 20 днів від дати видачі рахунку (додаток 2) коштів на відповідний рахунок, про що Планово-фінансовий відділ бухгалтерського обліку та звітності Територіального управління Державної судової адміністрації України в Луганській області повідомляє службовою запискою відповідальну особу за організацію доступу до публічної інформації, що знаходиться у розпорядженні Кремінського районного суду Луганської області.